genç bilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç bilişim

paylaş sende

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Phoenix
moderatör
moderatör
Phoenix
nerelisin? : Bursa
Lakap :
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Vide
MesajKonu: Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 1:19 pm

Bu gün şifre değiştirecektim bir hizmetim olsun dedim bütün adımları sizlerle paylaşmak istedim

Biliyorum aynı konu var ama benimki daha detaylı Crying or Very sad Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Oops Twisted Evil

ilk önce sitemize giriyoruz http://www.silkroadonline.net

sonra asagıdaki resimdeki kırmızı dikdörtgenle belirli botuna tıklıyoruz Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Icon12
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme 23727324ui0

Karşımıza gelen pencerede kırmızı dikdörtgenle işaretli butona tıklayın
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme 93280344nn6

sonrasında gelen pencerede ikinci kısımda(change password) istenen bilgilerimizi giriyoruz ve kırmızı dikdörtgene tıklıyoruz :mrgreen:
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Wol_errorResimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 694x410
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme 25834375uw7

ve son adım karsımıza gelen yerde gizli sorumuzu giriyoruz kırmızı dikdörtgenle isaretli yere tıklıyoruz :mrgreen: :mrgreen:
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme Wol_errorResimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 697x212
Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme 85144455tv6

ve son olarak bir pencere geliyor isleminiz gerceklesti diyor ingilizce confirme basıyoruz
sifremiz değişti bu kadarcık.

Not:Alıntı Degildir!!!!!!!!

Silkroad Onlinede Şifre Degiştirme

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası