genç bilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç bilişim

paylaş sende

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

"Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Ua_1905_
moderatör
moderatör
Ua_1905_
nerelisin? :
Lakap :
"Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Vide
MesajKonu: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 7:33 pm

"Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" 7_243150_sivok,_414_232
Beşiktaş´ın Çek futbolcularından Tomas Sivok, siyah-beyazlı kulüpte futbol oynadığı için çok mutlu olduğunu, futbolu Beşiktaş´ta bırakmak istediğini söyledi.

Sivok, Beşiktaş Kulübü’nün çocuklara yönelik çıkardığı aylık Yavru Kartal dergisinin şubat sayısında, minik fun club üyeleri Elif Sönmez ve Göktuğ Ali Kapucu’nun sorularını yanıtladı.
Çek futbolcu, "Beşiktaş’ta olmak size ne kazandırıyor?" şeklindeki bir soruya, "Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Bütün dünyada tanınıyor. Beşiktaş’ta olduğum, Beşiktaş’ın bir parçası olduğum için çok mutluyum" yanıtını verdi. Beşiktaş’ta uzun yıllar futbol oynamak istediğini vurgulayan Sivok, gülerek, "Hatta umarım kulüp bana katlanır da futbol hayatımın sonuna kadar Beşiktaş’ta futbol oynarım" ifadesini kullandı.
Teknik direktör Mustafa Denizli’nin, kendisini joker gibi görüp, savunmanın yanı sıra, zaman zaman orta alanda da görevlendirdiğinin hatırlatılması üzerine de Sivok, "Elbette bundan memnunum. Sadece defans mevkisinde oynasaydım tek işim savunma yapmak olurdu. Ama şimdi hem savunma yapıp hem de orta sahada oynayıp takıma her yönden yardım edebiliyorum" diye görüşlerini aktardı.
sulehilal2
moderatör
moderatör
sulehilal2
nerelisin? : adana
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 7:55 pm

bize böleleri gerek wonderfull
Ua_1905_
moderatör
moderatör
Ua_1905_
nerelisin? :
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 12:12 pm

bncede sadece besıktas deıL tum Turk takımLarına ıLerLemeLerı ıcın bu tur futboLcuLar gerek Evil or Very Mad
sulehilal2
moderatör
moderatör
sulehilal2
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 4:58 pm

haklısın cnm tşk konu için
Ua_1905_
moderatör
moderatör
Ua_1905_
nerelisin? :
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 5:36 pm

Nedemek herzaman gorevımızıSmileSmileSmile
sulehilal2
moderatör
moderatör
sulehilal2
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 8:10 pm

haklsınn:D
Ua_1905_
moderatör
moderatör
Ua_1905_
nerelisin? :
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 8:01 pm

tmm hakLıyım annadık yeter Very Happy:DD:
sulehilal2
moderatör
moderatör
sulehilal2
Lakap :
MesajKonu: Geri: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 8:28 pm

bak yaa haklı maklı deelsiin haa Very Happy:D

"Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası