genç bilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç bilişim

paylaş sende

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
e*s*r*a*
üye
üye
e*s*r*a*
nerelisin? :
Lakap :
Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Vide
MesajKonu: Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 2:34 pm

Ne olduysa film çekimlerinde oldu. Zeynep Tokuş rolü gereği kefen giydi, bir anda hayata bakışı değişti.
Oyuncu Zeynep Tokuş, Murat Aslan'ın yönettiği 'Umut' filmindeki ölüm sahnesinden sonra hayatının çok değiştiğini anlattı. 'Orada Neler Oluyor' programına katılan Zeynep Tokuş, şunları söyledi:

KEFEN GİYDİM HUZUR HİSSETTİM

"Filmde kefene sarılıp tabutun içine konduğum ve gömüldüğüm bir sahne var. En çok bu sahnede kötü olacağımı sanmıştım. Ama yanıldım. Beni kefene sardıklarında çok tuhaf ve bugüne kadar hiç tatmadığım bir huzur hissettim. O an tüm hayatımı bir kenara bırakıp Allah'a teslim oldum.

MEZARDAN GEÇERKEN ÖLÜLERE SELAM VERİYORUM

Ölümün korkulacak değil, çok huzurlu bir şey olduğunu anladım. Kefene girdikten sonra hayatım bir anda değişti. Şimdi daha enerjik ve korkusuzum. Her şeye umut dolu ve keyifle bakıyorum. Hayatımın her anı daha değerli geliyor. Bir de mezarlıkların yanından geçerken ölülere selam veriyorum, rahmet diliyorum."
hidrojen
moderatör
moderatör
hidrojen
nerelisin? :
Lakap :
Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Vide
MesajKonu: Geri: Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi.. Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 1:25 pm

vaybe zeynep tokuşa

Kefen Zeynep Tokuş'u değiştirdi..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası