genç bilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç bilişim

paylaş sende

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Need For Speed Undercover Türkçe Yama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
damlagirll
adminastör
adminastör
damlagirll
nerelisin? :
Lakap :
Need For Speed Undercover Türkçe Yama Vide
http://halo.eniyiforum.net/forum.htm
MesajKonu: Need For Speed Undercover Türkçe Yama Need For Speed Undercover Türkçe Yama Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 5:11 pm

Need for speed undercover için sunulan türkçe yama siz oyun sevenlerinin ilgisini çekmiştir. Artık anlamıyorum menüleri karıştırırken zorluk çekiyorum istediğim ayarları yapamıyorum gibi bahanelerinn arkasına sığınmayacaksınız. NFS Undercover türkçe yaması oyunun birçok bölümünü türkçeleştirdiğinden oyuna olan hitapınızın arttığını hissedeceksiniz. Ben NFS den vazgeçemem diyenler mutlaka denemelidir.

Size sunulan türkçe yamayı oyun kapalı iken C:/Program Files/EA Games/Need For Speed Undercover/Language klasörü içerisine kurmalısınız. Size sunulan bu eklenti tamamen olmasada %100 e yakın oranlarda türkçeleştirme yapacaktır. Beğeneceğinizi umarak hizmetinize sunuyoruz.http://rapidshare.com/files/191297030/NFSTR_Undercover_Turkce_Yama_Beta_v1.0.exe
hidrojen
moderatör
moderatör
hidrojen
nerelisin? :
Lakap :
MesajKonu: Geri: Need For Speed Undercover Türkçe Yama Need For Speed Undercover Türkçe Yama Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 1:24 pm

paylaşım için sağol Smile
seyfii06
moderatör
moderatör
seyfii06
nerelisin? : Ankara
Lakap :
MesajKonu: Geri: Need For Speed Undercover Türkçe Yama Need For Speed Undercover Türkçe Yama Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 11:43 pm

Paylaşım için sağol da bu NFSTR.com dan aLıntı mı? Bende bi tane var da acaba o mu diye sordumdu Smile

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası