genç bilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç bilişim

paylaş sende

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

aşkın hikayesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
berrock
yeni üye
yeni üye
nerelisin? :
Lakap :
aşkın hikayesi Vide
MesajKonu: aşkın hikayesi aşkın hikayesi Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 6:47 pm

Bir zamanlaraşkın hikayesi Smilev bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış:
Mutlulukaşkın hikayesi Smilev Üzüntüaşkın hikayesi Smilev Bilgi ve tüm diğerleriaşkın hikayesi Smilev Aşk dahil.

Bir günaşkın hikayesi Smilev adanın batmakta olduğuaşkın hikayesi Smilev duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.Aşkaşkın hikayesi Smilev adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zamanaşkın hikayesi Smilev Aşk yardım istemeye karar vermiş. Zenginlikaşkın hikayesi Smilev çok büyük bir teknenin içindeaşkın hikayesi Smilev geçmekteymiş.
Aşkaşkın hikayesi Smilev
"Zenginlikaşkın hikayesi Smilev beni de yanına alır mısın?" diye sormuş. Zenginlikaşkın hikayesi Smilev
"Hayıraşkın hikayesi Smilev alamam. Teknemde çok fazla altın ve gümüş varaşkın hikayesi Smilev senin için yer yok." demiş. Aşkaşkın hikayesi Smilev çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibir'den yardım istemiş.
"Kibiraşkın hikayesi Smilev lütfen bana yardım et!"aşkın hikayesi Smilev Kibir
"Sana yardım edememaşkın hikayesi Smilev Aşk. Sırılsıklamsın ve yelkenlimi mahvedebilirsin." diye cevap vermiş. Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk yardım istemiş:
"Üzüntüaşkın hikayesi Smilev seninle geleyim." Üzüntü
"Ofaşkın hikayesi Smilev Aşkaşkın hikayesi Smilev o kadar üzgünüm kiaşkın hikayesi Smilev yalnız kalmaya ihtiyacım var." Mutluluk da Aşk'ın yanından geçmiş; ama o kadar mutluymuş ki Aşk'ın çağrısını duymamış. Aşkaşkın hikayesi Smilev birden bir ses duymuş.
"Gel Aşk! Seni yanıma alacağımaşkın hikayesi Nokta.
"Bu Aşk'tan daha yaşlıca birisiymiş. Aşk o kadar şanslı ve mutlu hissetmiş kiaşkın hikayesi Smilev onu yanına alanın kim olduğunu öğrenmeyi akıl edememiş. Yeni bir kara parçasına vardıklarındaaşkın hikayesi Smilev Aşk'a yardım eden yoluna devam etmiş. Ona ne kadar borçlu olduğunu fark eden Aşkaşkın hikayesi Smilev Bilgi'ye sormuş:
"Bana yardım eden kimdi?" Bilgi "Oaşkın hikayesi Smilev Zaman'dı" diye cevap vermiş.
"Zaman mı? Neden bana yardım etti ki?" diye sormuş Aşk. Bilgi gülümsemiş:

"Çünkü sadece Zaman Aşk'ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

window.google_render_ad();

aşkın hikayesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası